Apie mus

Skirta varginamiems valgymo sutrikimų ir jų artimiesiems. Čia laukiami visi: ne tik ieškantys pagalbos ir paramos, bet galintys ir norintys ją suteikti.

Tinklaraštis Valgymo Sutrikimai pradeda savo veiklą 2012 kovo 19 d. Šį projektą iniciavo Lieknieji Gurmanai (lieknas.com). Tinklaraštį kuruoja Inga. (inga@valgymosutrikimai.com)

Nuo valgymo sutrikimų kenčia vis daugiau jaunų žmonių. Vis daugiau merginų ir vaikinų su nepasitenkinimu žvelgia į savo atvaizdą veidrodyje, vis daugiau mamų su nerimu stebi tuščią savo vaiko lėkštę.

Sutelkime pastangas stabdyti tą lieknėjimo bet kokia kaina epidemiją. Gal ir tu norėtum prisidėti prie šio projekto?

Įrašo “Apie mus” komentarų: 1

  1. Esu 175cm ūgio. Niekada negalvodavau apie savo svorį, net nesisverdavau,kol vieną dieną supratau,kad esu stambesnė nuotraukose ir vos įtelpu į m dydžio kelnes.svėriau 63kg.Prisiskaičiau internete apie dietas ir nusprendžiau, kad labiausiai man patinka 1000kcal dieta.Iš pradžių kalorijas skaičiuodavau apytiksliai, vėliau maistą pradėjau sverti ir nelwisdavau sau suvalgyti nė kiek daugiau.Buvau labai laiminga, nes numečiau iki 45kg.Tilpau į visus savo drabužius ir dydis tapo s arba xs.Dabar sveriu 47kg.nusprendžiau, kad man tai įdealiausias svoris.aš sau tokia patinku.Bet vieną dieną man kažkas užėjo ir aš pradėjau viską kimšti iš eilės.daugiausiai saldumynus.buvo labai bloga.jaučiausi tokia persivalgiusi.niekada nesijaučiau toki kalta kaip tada.norėjau išsivemti.žinojau, kad tai blogai todėl to nedariau.po kokių 3 dienų svoris gryžo iki 47kg.Nors sakiau sau, kad daugiau niekada nepersivalgysiu, padariau tai vėl.Kol valgau, jaučiuosi laiminga, tai tikras malonumas, bet kai pasidaro bloga nuo maisto, pradedu jaustis stora, šlykšti ir labai dėl to kalta.vieną kartą pabandžiau išsivemti.tokie persivalgymai pradėjo tęstis vis dažniau ir dažniau kol būdavo taip,kad vieną dieną suvalgau šiek tiek vaisių, o kitą dieną kemšu į savo skrandį visokį šlamštą.tada išvemiu.kol kas esu vėmusi tik 5 kartus.nenoriu susirgti.noriu būti 47kg svorio ir maitintis normaliai.kaip man ištverti neprisikimšus to prakeikto maisto? 😦

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s