Susitikimas(-ai).

Valgymo sutrikimai su savimi dažnai atsineša gėdą, vienatvę ir baimę, jog niekas aplink tavęs nesupras (nes mintyse jau girdėti klausimas: ‘negi sunku tiesiog normaliai valgyt, ėėė, gal dar patarimų, kaip kvėpuoti reikia?’). Sunku šitaip.

Išklausiusiu keletą merginų ir supratusi, jog tai tikrai velniškai reikalinga, siūlau karts nuo karto (gal net periodiškai) rengt susitikimus-savipagalbos grupes, kurių metu būtų nebaisu kalbėti ar bent jau ateit paklausyt kitų, siekiant geriau įsisąmonint tai, kad čia nėra kažkoks tau-vienai(-am) būdingas gėdingas elgesys, kad tai – liga, kurią reikia mokytis suprast, priimt ir po truputį stabdyt jos įtaką kasdieniam gyvenimui. Kad viskas įmanoma, šypt.

Patogesniam planavimui sukūriau slaptą facebook’o grupę, į kurią priimti narius galiu tik aš (buvimas joje niekam, net ir paranojiškai sekančiam jūsų anketą (ak, tie slapti gerbėjai), matomas nebus), todėl jei nori prisijungt, parašyk man savo vardą ir pavardę į inga@valgymosutrikimai.com – konfidencialumą garantuoju.

Kartu lengviau!

Įrašo “Susitikimas(-ai).” komentarų: 1

  1. Labai šauni iniciatyva 🙂 Tai, kad nesi vienas bei pasidalinimas savo minčių/jausmų duoda žingsnį į priekį.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s